Blog budowlany

Prywatny blog budowlany - porady dotyczące budowy domu, wykończenia wnętrz, projektowania i pielęgnacji ogrodu.

Podstawowe zasady feng shui w domuFilozofia Feng Shui była szczególnie popularna kilka lat temu. Teraz niewiele się o niej słyszy, co nie znaczy, że należy o niej zapomnieć. Wyznawcy Feng Shui uważają, że postępując według jej podstawowych zasad możemy poprawić swoje życie osiągając cele i spełniając marzenia. Zgłębienie i zrozumienie wszystkich tajemnic Feng Shui może zająć lata, tymczasem wystarczy przestrzegać kilku podstawowych zasad, aby zacząć wdrażać ją w życie:

Oczyść swój dom - pozbądź się wszystkich niepotrzebnych i nielubianych przez Ciebie rzeczy, urządzeń i mebli.

Dbaj o powietrze i światło - często wietrz mieszkanie, szczególnie w sypialni. Postaraj się wpuszczać możliwie jak najwięcej naturalnego światła.

Pozbądź się urządzeń elektrycznych z sypialni. Według Feng Shui urządzenia elektryczne tworzą pola zakłócające przepływ energii.

Nie śpij z głową w kierunku drzwo. Ustaw łóżko w taki sposób, żeby nie zwracało się górą w kierunku drzwi oraz, żeby nie było bezpośrednio pod oknem. Ponadto do łóżka powinno się móc podchodzić z obu jego stron.

Używaj neutralnych kolorów w sypialni. Ściany, meble i przedmioty w sypialni powinny mieć kolory w odcieniach zbliżonych do ludzkiej skóry.

0 komentarze:

Prześlij komentarz